DMCA


Ustawa Digital Millennium Copyright Act („DMCA”) ma na celu ochronę twórców treści przed kradzieżą i publikowaniem ich prac przez inne osoby w Internecie.

Prawo dotyczy w szczególności witryn, których właściciele nie wiedzą, kto przyczynił się do każdego elementu treści lub że witryna jest platformą do przesyłania i publikowania treści.

Mamy zasady reagowania na wszelkie powiadomienia o naruszeniu i podejmowania odpowiednich działań.

Niniejsze zasady Digital Millennium Copyright Act mają zastosowanie do witryny "https://yt-mp3.pl" („Witryna internetowa” lub „Usługa”) oraz wszelkich powiązanych z nią produktów i usług (łącznie , „Usługi”) i opisuje, w jaki sposób ten operator Witryny („Operator”, „my”, „nas” lub „nasz”) odnosi się do powiadomień o naruszeniu praw autorskich oraz w jaki sposób („Ty” lub „Twój”) możesz złożyć skargę dotyczącą naruszenia praw autorskich .

Ochrona własności intelektualnej ma dla nas ogromne znaczenie i prosimy naszych użytkowników oraz ich upoważnionych przedstawicieli o robienie tego samego. Naszą zasadą jest szybkie reagowanie na wyraźne powiadomienia o domniemanym naruszeniu praw autorskich, które są zgodne z amerykańską ustawą Digital Millennium Copyright Act („DMCA”) z 1998 r., której tekst można znaleźć w Urzędzie ds. Praw Autorskich Stanów Zjednoczonych strona internetowa.

Co należy wziąć pod uwagę przed złożeniem skargi dotyczącej naruszenia praw autorskich

Pamiętaj, że jeśli nie masz pewności, czy zgłaszany materiał faktycznie narusza prawa, możesz skontaktować się z prawnikiem przed złożeniem nam powiadomienia.

Ustawa DMCA wymaga podania danych osobowych w powiadomieniu o naruszeniu praw autorskich. Jeśli martwisz się o prywatność swoich danych osobowych.

Powiadomienia o naruszeniu

Jeśli jesteś właścicielem praw autorskich lub jego przedstawicielem i uważasz, że jakikolwiek materiał dostępny w naszych Usługach narusza Twoje prawa autorskie, możesz przesłać pisemne powiadomienie o naruszeniu praw autorskich („Powiadomienie”), korzystając z poniższych danych kontaktowych zgodnie z Ustawa DMCA. Wszystkie takie powiadomienia muszą być zgodne z wymogami ustawy DMCA.

Złożenie skargi związanej z ustawą DMCA jest początkiem wcześniej zdefiniowanego procesu prawnego. Twoja skarga zostanie sprawdzona pod kątem dokładności, ważności i kompletności. Jeśli Twoja skarga spełnia te wymagania, nasza odpowiedź może obejmować usunięcie lub ograniczenie dostępu do materiałów rzekomo naruszających prawo.

Jeśli usuniemy lub ograniczymy dostęp do materiałów lub zamkniemy konto w odpowiedzi na powiadomienie o domniemanym naruszeniu, podejmiemy w dobrej wierze starania, aby skontaktować się z użytkownikiem, którego to dotyczy, i przekazać mu informacje dotyczące usunięcia lub ograniczenia dostępu.

Bez sprzeciwu zawartego w jakiejkolwiek części niniejszej Polityki, Operator zastrzega sobie prawo do niepodejmowania żadnych działań po otrzymaniu powiadomienia o naruszeniu praw autorskich DMCA, jeśli nie spełni wszystkich wymagań DMCA dotyczących takich powiadomień .

Proces opisany w tej Polityce nie ogranicza naszej możliwości stosowania innych środków zaradczych, które możemy mieć w przypadku podejrzenia naruszenia.

Zmiany i poprawki

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki lub jej warunków związanych z Witryną i Usługami w dowolnym momencie według naszego uznania. Kiedy to zrobimy, opublikujemy powiadomienie na stronie głównej Witryny, wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem. Możemy również powiadomić Cię w inny sposób według naszego uznania, na przykład za pośrednictwem podanych przez Ciebie danych kontaktowych.

Zaktualizowana wersja niniejszej Polityki wejdzie w życie natychmiast po opublikowaniu zmienionej Polityki, chyba że określono inaczej. Dalsze korzystanie z Witryny i Usług po dacie wejścia w życie zmienionej Polityki (lub innego aktu określonego w tym czasie) będzie oznaczać zgodę na te zmiany.

Zgłaszanie naruszenia praw autorskich

Jeśli chcesz powiadomić nas o materiałach lub działaniach naruszających prawo, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem adresu e-mail podanego poniżej.

E-mail: [email protected]

Uwaga: odpowiedz na e-mail może potrwać 1-2 dni robocze.